zayıflama çayı tarifi

Kategori : Zayıflatan Bitkisel Çaylar

Zayıflama çayı: Kilo vermek için kullanılacan en sağlıklı ve hızlı yöntemdir. bitkisel  çay içersinde yağ yakıcı ve metablolizmayı hızlandırıcı bitkiler olduğu için hap ve ilaç gibi çözümler yerine rahatça kullanılabilir.

Zayıflama çayı tarifi için aktarlardan hatta markette satılan bitkisel çaylardan yararlanabilirsiniz, kaliteli markaların poşet çayları aşağıdaki bitkilerin çoğu için çeşitli üretimleri bulunur. veya internette satılan 9 çaylık bitki paketlerinden birini alabilrisinizç. Aktardan alacağınız cinnema ve barut ağacı bitkisini normal bitki satan yerlerde bulmak zordur.

Zayıflama Çayı Yapımı

Zayıflama çayı ve diyet yöntemi ile ayda 4-5 kilo verebilirsiniz. Beraberinde yürüyüş ve jimnastik yaparsanız Bir ayda 7-8 kilo vermeniz mümkündür.

Zayıflama çayı tarifi :

 1. Mate bitkisi
 2. Biberiye bitkisi
 3. Funda yaprakları
 4. Yeşil çay
 5. Kekik
 6. Cinnema bitkisi
 7. Barut ağacı yaprağı
 8. Sinirli ot
 9. Limon


Bunları 100 gram olarak ayırıp farklı zamanlarda demleyip içebilirsiniz.

zayıflama çayı

Zayıflama Çayı Tarifi Yapımı

Bir litre suyu kaynayın ve dibinin çökmesini bekleyin, Suyu ocaktan indirip içine 2 kaşık yeşil çay koyun, Diğer zayıflama bitkilerini de birer kaşık ekleyin. Son olarak bir limonu dörde bölüp ekleyin.

Zayıflama çayı 5 dakika demlendikten sonra süzerek bardağa koyun, zayıflama çayı içmeye hazırdır. Özellikle yemeklerden önce bir bardak içmeniz hem az yemenizi sağlar hemde zayıflatır.

Bu bitkisel çayı her gün tekrar demleyin ve akşama kadar yemeklerden önce için. İçmeden önce biraz ısıtın. sıcak olması metabolizmayı hızlandırması içni önemlidir.

  Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır

  www.zayiflamaforum.com © 2009
  Zayıflama forum zayıflamak isteyenler için paylaşım merkezidir.