Kombuçay: Bitkisel çaylara başka bir alternatif...

Merhabalar, sizleri benim de 3 ay önce tanışmış olduğum kombuçay ile tanıştırmak istiyorum. Kombuçay, Uzakdoğu´dan öğrendiğimiz geçmişi 2000 yıldan fazlaya dayanan bir çay. Kombucha adı verilen bir biyolojik mantarın çay içinde bekletilerek mayalanması sonucunda kimilerince "çay sirkesi" diye de adlandırılan bir maya enzimidir Kombuçay. Benim bu çay ile tanışmam annemin sayesinde oldu. kendisi 10 yıl boyunca hepatit c hastasıydı. Sonunda bu hastalığı yendi fakat bu süreçte kullandığı ağır ilaçlar nedeniyle bağışıklık sistemi eskisi gibi değildi artık. Üzerine bir de hipotiroid olduğunu öğrendik. Tiroid yüzünden 20 kilo kadar aldı, hem de 3 öğün salata yiyerek ve her gün 1 saat yürüyerek. Sonra Kombuçay´ı Almanya´dan gelen bir tanıdığımız tavsiye etti. Kombuçay´a başlayalı yaklaşık olarak 5 ay kadar oldu. Bu sürede aldığı kiloların yarısını verdi, doktoru tiroid ilacının dozunu azalttı. Bağışıklık sorunu sebebi ile bütün bir kışı grip olarak geçirirdi, bu yıl henüz hiç grip olmadı. Uyku ilaçları ile uyuyordu geceleri, şimdi saat 11,annem yatağa gidiyor :) Bütün bu gelişmeler mutluluk verici...Ben 2 aydır kullanıyorum, yaklaşık olarak 7 kilo verdim. Ek olarak spor yapmıyorum, sadece porsiyonlarımı azalttım, canım ne isterse yine yiyiyorum. Kombuçay yağ yakıyor ve metabolizmayı hızlandırıyor.Sabahları yorgun uyanıyordum, Kombuçay´a başlar başlamaz uyku kalitem yükseldi. Bir de gündüzleri daha enerjik ve psikolojik olarak da çok huzurlu hissediyorum. Bu arada, yazmayı unuttum: Doktor anneme kolestrol hapı vermişti, 4 ay kadar kullandı ama çok az bir düşüş oldu, hala 200´ün üzerindeydi. Kombuçay ile 5 ay sonunda kolestrolü 164´e, şekeri ise 72´ye düştü...Biz bu faydaları gördükten sonra bu çaydan insanları haberdar etmeyi kendimize görev bildik. Herkesin bu iyilikleri kendilerinde görmelerini istedik. Kombuçay´a başladığımızdan beri herkese anlattık, üreticiye yönlendirdik. Bir haftadır ise distribütörlüğünü yapmaya başladık. Daha önce hiçbir ürünü satmaya kalkışmamıştık, annem emekli öğretmen, ben ise akademisyenim, aynı zamanda doktora yapıyorum. Üreticinin bize önerisiyle bu haftadan itibaren Kombuçay´ın satışını da yapmaya başlıyoruz. Dileğim şimdiye dek tıp tarafından sadece yararları saptanmış, ve yine akademik çalışmalarla hiçbir zararlı yanı olmadığı belirlenmiş olan bu çay ile sizleri buluşturabilmek. Siz de kendinizdeki yararları ve değişimi gördükçe mutluluktan havalara uçacaksınız eminim. 

email: bozanyurdakul@gmail.com

Ben şimdilik bu kadar bilgi vermiş olayım, eğer sayısız yararlarına göz atmak isterseniz daha ayrıntılı bilgi için satış linkim:

http://urun.gittigidiyor.com/KOLESTROLE-FAZLA-KILOLARA-DIABETE-SON-VERIN_W0QQidZZ36533560

Lütfen sorularınız için email yoluyla bana ulaşmaktan kaçınmayın...Sağlıklı günler diliyorum,

18-02-2011 17:45

  Zayıflatan Bitkisel Çaylar hakkında

  AHMET İDRİS
  KOMBU ÇAYI GERÇEKTEN İNSANI GÜZEL ZAYIFLATIYOR. KOMBU BEBEK MANTARI İSTEYENLERE GÖNDERİLİR.BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.İLKE ECZANESİ-SARIÇAM-ADANA-FİTOTERAPİST ECZACI AHMET İDRİS ULUTAŞ.0322-3414117-05379353475.
  13-08-2011 09:49

   Zayıflatan Bitkisel Çaylar hakkında

   AHMET İDRİS
   KOMBU ÇAYI VE KEFİR HER PAZARTESİ ECZANEMDE TANITIMI VE DAĞITIMI ÜCRETSİZ YAPILIYOR.İLKE ECZANESİ FİTOTERAPİST ECZACI AHMET İDRİS ULUTAŞ 0537 935 34 75
   13-04-2012 00:52

    Zayıflatan Bitkisel Çaylar hakkında

    esra
    ücretsiz kefir mayası ve kombu çayı mantarı gönderebilirim mail atmanız yeterli zemlacoste@hotmail.com
    28-11-2013 09:25

     sürekli kullandığınız ürünleri daha ucuza almak isterseniz

     ecz.ömer ÖMER FARUK SATILMIŞ

     merhabalar ben Ecza Deposunda çalışıyorum ve bu siteye özel olarak sürekli kullandığınız ilaçlarda sizlere fiyat desteğinde bulunabilirim daha ucuza ürün almak isteyen arkadaşlar varsa telefon numaram aşağıda benimle iletişime geçebilir

      

     0552 203 87 18

     19-08-2017 08:37
      Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır

      www.zayiflamaforum.com © 2009
      Zayıflama forum zayıflamak isteyenler için paylaşım merkezidir.