Sanatla Zayıflayın!

Kategori : Haber ve Duyuru

Herkese merhaba. Ben yeni üye oldum. Bir süre yazılanları okudum ve çok yararlı bir site olduğuna karar verdim. Hazırlayanlara teşekkürler. Ben de paylaşımlarda bulunmak istedim.

Birkaç yıl önce çok ünlü bir diyetisyene gittim. İsmini vermek istemiyorum. Dünya para döktüm ve aslında çok da güzel zayıfladım. Kendime bile inanamadım, bambaşka biri oldum. Ama insan hayat boyu diyetisyene gidemez öyle di mi? Kendimiz için en yararlı olan diyeti de beslenme uzmanlarından daha iyi bilemiyoruz. Muhasebe elemanı olarak da hep oturarak çalışıyorum. Uzun sürede büyük çabayla verdiğim kiloları kısa sürede geri aldım. Hatta bu kilolar yüzünden doktorum çocuk yapmamın tehlikeli olacağını söyledi.

Alternatif yöntemlere yöneldim elim mahkum. Sitede yazılan birçok yöntemi denedim. İlaç, bant, bitkisel yöntemler, diyetler... Sonra anladım ki hepsi bir yere kadar yapılabiliyor, devam etmek çok güç. Ya da zayıfladıktan sonra bırakınca aynı kiloları fazlasıyla alıyoruz. Sürekli kilo al ver al ver şekerim de başladı.

Sonra bir arkadaşım aracılığıyla biriyle tanıştım. Burada ondan bahsetmek istedim. Kendisi aslında sanatçı koçu. Ama sanatçı olmayanlar için de çalışıyor ve kendi geliştirmiş olduğu bir yöntem var. Adına proje pandora diyor. Umut projesi.  Arkadaşım denemiş ve memnun kalmış, bana da önerdi. Amaç sadece kilo vermek değil, verilen kiloların da alınmamasını sağlamak. Bu yüzden bir hayat felsefesi yerleştirme üzerine kurulu bir yöntem. O kadar yöntem denedikten sonra bir de arkadaşım önerince bir de bunu deneyeyim bari dedim. Sonuç süper arkadaşlar. İnsan zayıflarken eğlenir mi? Ben eğleniyorum :) Sanatsal ve sosyal faaliyetleri baz alarak gerçekleşen bir yöntem. Aldığım keyfi anlatamam. Ayrıca Emre Bey´i çok samimi buldum. Zaten yöntem amerika ve avrupada yaygınmış. Türkiyede de çok kısa zamanda yaygınlaşacak diyor. Bir başkasının reklamı olmasın diye site ismi vermek istemiyorum. Ama isteyen beni msnden ekleyebilir. Üzerine uzun uzun sohbet edebiliriz.

  Haber ve Duyuru hakkında

  userrr
  bu konu hakkında görüşmek istiyorum sizinle
  03-12-2012 02:59
   Gelişmiş editor için Javascript açık olmalıdır

   www.zayiflamaforum.com © 2009
   Zayıflama forum zayıflamak isteyenler için paylaşım merkezidir.